ШКІЛЬНИЙ КОДЕКС ДОБРОЧЕСНОСТІ

Дата: 20 лютого 2022 о 11:06, Оновлено 20 лютого 2022 о 11:51

ШКІЛЬНИЙ КОДЕКС ДОБРОЧЕСНОСТІ

Мета Шкільного Кодексу доброчесності полягає у сприянні формуванню спільноти довіри, яка буде підтримувати досягнення учнів. Учні, які беруть на себе відповідальність за створення клімату академічної доброчесності, матимуть користь від цього на все життя. Що ж до академічної доброчесності в школі, то вона стосується дотримання певних стандартів поведінки в навчальній роботі.

У навчанні дотримуємось Кодексу доброчесності:

1.Навчаємось старанно та сумлінно.

2.Розвиваємо свої здібності.

3.Ведемо здоровий спосіб життя. Поважаємо інших, їхні ідеї, думки та переконання.

3.Поважаємо власність інших (інтелектуальну, в тому числі).

4.Уважно слухаємо, коли інші говорять. Якщо з чимось не згодні, чекаємо, поки людина висловить свою думку. І лише потім говоримо самі.

5.Пам’ятаємо про почуття твоїх друзів та однокласників/однокласниць. Уникаємо образливих слів.

6. Ми стримані.

7.Цінуємо час. Не запізнюємось та не змушуємо інших на тебе чекати.

8.Не боїмося визнавати свої помилки.

Ми не сприймаємо:

1. Списування або надання іншим можливості списувати інформацію з чужої або своєї праці, контрольної або домашньої роботи, електронної інформації і т. д.
  2. Використання недозволених матеріалів і методів, включаючи використання навчальних посібників, шпаргалок, нотаток, книг, формул або інформації з калькуляторів/комп’ютерів, електронних пристроїв, смартфонів та інших видів електронної комунікації або інших ресурсів.
  3. Попереднє несанкціоноване використання результатів, в тому числі обмін або отримання інформації від учнів з іншого класу, які, наприклад, вже здали тест.
  4. Навмисна відсутність у день здачі проекту, контрольної, вікторини або тесту.
  5. Подання тієї ж роботи різним вчителям без попереднього дозволу.
  6. Копіювання і вставка інформації з веб-сторін ки в документ або презентацію без належного цитування.
  7. Використання зображень з електронних або друкованих джерел без належного цитування.
  8. Спроба видати чужу роботу, зображення за власні, покупка або продаж завдання у людини чи технологічного ресурсу (наприклад, ресурси, що продають реферати і т. п.)
  9. Фальсифікація наукових або інших даних.
  10. Підробка підписів та офіційних документів.

Наші базові цінності, закладені в шкільному Кодексі  доброчесності:

• учні демонструють академічну доброчесність, коли ідеї та тексти інших правильно процитовані:
  • роботи, тести та завдання, які презентують учні, виконані без сторонньої допомоги;
  • учні не надають недозволену допомогу іншим;
  • учні доповідають про результати своїх досліджень або досягнень точно;
  • учні демонструють повагу до інших у процесі навчання, академічну доброчесність, довіру, та сприймають її як позитивну основу для розбудови шкільного суспільства;
  • усі визнають свою відповідальність за те, щоб докласти найбільше зусиль у засвоєнні знань;
  • справедливість та рівність можливостей для кожного учня перебувати у середовищі, вільному від нерівності, викликаної будь-якою формою інтелектуальної нечесності;
  • чесність всіх членів шкільного товариства, що виявляється у академічній доброчесності та підтримці загального прагнення до справжнього навчання.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.